Wiaty garażowe i samochodowe

Wiaty garażowe i samochodowe

Tego rodzaju garaże to propozycja dla osób, które dbają o estetyczny wygląd przestrzeni wokół domu i chcą chronić swój samochód bądź inne pojazdy przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Wiaty garażowe przyścienne i wolnostojące to wykonane z drewna konstrukcję, które są niezwykle praktyczne oraz stanowią doskonałą ozdobę podwórka. Wykonane zostały, z wysokiej jakości drewna sosnowego zaimpregnowanego, natomiast dach został pokryty gontem bitumicznym. Drewniane wiaty, cieszą się coraz większym powodzeniem wśród osób, które chcą w sposób efektowny i funkcjonalny zagospodarować przestrzeń.

Wiaty garażowe drewniane

Aby uchronić pojazdy, przed niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi nie trzeba budować murowanych garaży. Alternatywą stają się drewniane wiaty, w których nie tylko znajdą się nasze samochody, ale również rowery, motocykle, meble ogrodowe i wiele innych gadżetów, które chcemy schronić przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Niezaprzeczalnym atutem drewnianych wiat garażowych jest to, że nie wymagają one uzyskania dodatkowych zezwoleń na ich budowę. Wiaty garażowe spełnią oczekiwania każdego, kto chce wydzielić dodatkowe zadaszone miejsce wokół domu. Wykonane z drewna są niezwykle praktyczne oraz stanowią doskonałą ozdobę podwórka.

Wiaty samochodowe

W coraz szybciej rozwijającym się budownictwie jedno rodzinnym popularność zyskują przyścienne drewniane wiaty samochodowe, które mają pełnić funkcję garażu. Pozwala to na uzyskanie we wnętrzu dodatkowej przestrzeni do użytku codziennego, i niezajmowanie jej murowanym garażem. Decydując, się na postawienie przydomowej drewnianej wiaty garażowej będziesz w stanie uchronić swój pojazd przed czynnikami zewnętrznym czy opadającymi liśćmi. Ponadto wiata garażowa prezentuje się estetycznie i jest łatwa w utrzymaniu. Rozsądnie zagospodarowana i rozmieszczona wiata garażowa to tworzenie przestrzeni, która dopasowuje się do indywidualnych potrzeb jej użytkownika. Drewniany garaż wcale nie musi służyć przechowywaniu samochodów czy sprzętu – może stać się również miejscem do majsterkowania lub przestrzenią do uprawiania sportu np. możesz zamontować w niej kosz do koszykówki.

Tanie wiaty samochodowe i garażowe

Sklep internetowy altanyna5.pl oferuje wiaty garażowe w różnych wymiarach i kolorach. Oferujemy zarówno duże wiaty garażowe na kilka samochodów jak i mniejsze. Wystarczy wybrać spośród produktów dostępnych na naszej stronie lub stworzyć indywidualny projekt, a my z przyjemnością go zrealizujemy. Jeśli jesteś, zainteresowany naszymi produktami, takimi jak wiaty garażowe, drewutnie, altanki lub domki letniskowe drewniane, prosimy o kontakt telefoniczny. Możesz skontaktować się z nami również poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Pomożemy dokonać najlepszego wyboru. Oferujemy dostawę oraz montaż.