Drewutnie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Drewutnie w ogrodzie

Drewniane konstrukcje różnego typu służące do przechowywania drewna, mogą być stawiane jako samodzielne budowle, ale też przylegać do stojących budynków. Główną cechą konstrukcji powinna, być przewiewność i zadaszenie, które jako całość ochroni opał. Drewutnie mogą być budowlą w postaci niewielkiej szopy, ale mogą też stanowić wyłącznie zadaszenie dla narzędzi ogrodowych lub rowerów i większych sprzętów ogrodowych, które nie mogą być narażane na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Jednak głównym ich zadaniem jest zadaszenie miejsca składowania drewna i gwarancja jego suszenia. Drewutnia może być umieszczona blisko domu i wtedy jest doskonałym miejscem na drewno kominkowe, lub stać samodzielnie w dalszych częściach ogrodu. Szczególnie gdy ma służyć do przechowywania większej ilości drewna opałowego.

Drewutnie ogrodowe

Drewutnia ogrodowa nie musi się kojarzyć z obskurną zawalającą się przestarzałą konstrukcją. Nowoczesne drewutnie drewniane prócz schronienia na drewno opałowe często stanowią świetny element dekoracji np. gołej ściany budynku lub wolnej niezagospodarowanej przestrzeni w ogrodzie. Często w garażu brakuje miejsca, kiedy mamy kilka rowerów, kosiarkę, i złożoną trampolinę lub basen ogrodowy dlatego nasze drewutnie, których zadaszenie pokryte jest, gontem bitumicznym są świetną alternatywą w takich przypadkach.

Wiaty na drewno. Drewutnie

Dla Ciebie sprawimy, abyś był zadowolony z gustownie zagospodarowanej działki bądź ogródka wokół domu. W naszej ofercie dostępne są: wiaty garażowe drewniane, altanki drewniane, altany z domkiem o różnych kształtach do samodzielnego montażu. Na naszej stronie możesz wybierać spośród dostępnych modeli lub stworzyć własny projekt. Jesteśmy elastyczni i liczy się dla nas zadowolenie klienta. Dlatego, jeśli masz swoją wizję ogrodowej altanki, drewutni lub domku, skontaktuj się z nami, a my ją dla Ciebie wykonamy. Nasi pracownicy to mistrzowie w swoim fachu, więc sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Stawiamy na praktyczne, a jednocześnie komfortowe rozwiązania! Dlatego budujemy, doskonałe i funkcjonalne miejsca do relaksu, na łonie natury bądź do zagospodarowania oddzielnej przestrzeni wokół domu w przystępnych cenach. Zapraszamy!